Haberler

AY-KA Otomotiv ile GREAVES ISOTO işbirliği başladı

5 yıl garanti ve sorunsuz hizmet taahhüdü ile yola çıkan GREAVES ISOTO ürünleri AYKA Otomotiv ürün gamında…

ECETRAK, 5 yıl garantili GREAVES ISOTO motorlar ile ürün gamını genişletiyor

2007 yılında Konya’da el traktörleri sektöründe faaliyet göstermeye başlayan ECEMAK bugün itibariyle Konya Mesva Sanayi bölgesinde 4.000 metrekaresi kapalı olmak üzere 8,000 metrekare büyüklüğündeki fabrikasında üretim gerçekleştirmektedir. ECETRAK müşterilerine hem pazarlama hem de lojistik anlamda daha yakın olmak üzere Konya, Adapazarı,Tekirdağ ve İzmir Bölge Müdürlükleri ile 125 çalışanıyla hizmet vermektedir.

PALME Makina Greaves Isoto güç ürünleri ile sorunsuz ürün ve hizmet kalitesine devam ediyor

1996 yılından itibaren hafif inşaat makinaları sektöründe farklı çizgisi ile hem AR-GE çalışmalarıyla hem de ürün çeşitlendirmesi ve kalitesi ile hızla büyüyen Palme Makine tüm ürün gamında Greaves Isoto ürünlerini kullanıyor.

Greaves Satış Sonrası Hizmetler ve Yetkili servis anlaşmaları devam ediyor.

Greaves Isoto 2015 yılı iş planına göre hedeflenen 200 Yetkili servis sayısına ulaşma çalışmaları titizlikle devam etmektedir. Sorunsuz hizmet anlayışı ile yaygın servis ağı organizasyonumuz gücümüze güç katacaktır. Bayi başvuru formu

Solakoğlu Tarım, Greaves Isoto güç ürünlerini kullanıyor.

1982 yılından bu yana Malatya’da tarım makinaları alanında faaliyet gösteren Solakoğlu Tarım, üretmiş olduğu Greaves Isoto motorlu çapa makinalarını “5 yıl motor garantisi” ile satışa sunmaya başladı.

Greaves Isoto güç ürünleri ve TPS Isoto Çapa Makinalrı internet’te online satışla tarmax.com.tr’de

Türkiye’nin kendi alanında en kapsamlı tarım alet ve bahçe ürünleri sitesi tarmax.com.tr’de tümTPS Çapa makinaları ve Greaves Isoto güç ürünlerini peşin, kapıda ödeme veya kredi kartı ile taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Tüm ürünlerde Kargo bedeli ücretsizdir. www.tarmax.com.tr

Beybolat ve Greaves Isoto işbirliği devam ediyor

1962 yılından bu yana Tarım alet ve makinaları konusunda uzmanlaşmış olan köklü kuruluş Beybolat, Mersin’deki üretim tesislerinde Greaves Isoto güç ürünlerini tüm ürün gruplarında kullanmaya devam ediyor. Beybolat; Çapa Makinaları, Pulverizatör, Süt Sağım ve Motorlu Tırpan üretimi gerçekleştirmektedir.

Taral Tarım, Greaves Isoto motorlarla yola devam ediyor.

1968 yılında tarımsal mücadele makinaları üretim faaliyeti amacıyla kurulmuş olan Taral Tarım A.Ş. yurt çapına yayılmış 296 yetkili satıcı ve 575 yetkili servis ile hizmet vermektedir. Kompakt Traktör, Çapa ve Çayır biçme makinaları, Atomizer ve Pulverizatör, Dal ve yaprak öğütme makİnaları gibi bir çok tarımsal mekanizasyon ürün üretimi gerçekleştiren Taral, Greaves Isoto ürünlerinin 5 yıl garantili motorlarını tüm ürün gruplarında kullanmaktadır.

Greaves, Jeneratör ve Jeneratör motorları için Türkiye ve Avrupa uyumluluk testleri devam ediyor.

500 kVa’ya kadar uzanan motor gücüne sahip Greaves dizel motorlar Türkiye’de ve çeşitli Avrupa ülkelerinde bir çok öncü jeneratör firmalarında test edilmektedir. Gerekli norm ve standartlar sağlandıktan sonra Türkiye ve Avrupa pazarında adından sıkça bahsettirecektir.

Greaves Euro 6 norm dizel motor çalışmaları devam ediyor.

Greaves Euro 5 ve 6 emisyon normuna sahip yeni nesil dizel motor çalışmalarına hız verdi. Ürünlerin 2016 yılında seri üretime geçmesi planlanıyor. 992 cc motor hacmi, 50 hp gücünde 2 silindirli dizel motor, 1,498 cc motor hacmi 105 hp gücünde 3 silindir dizel motor, 1,984 cc motor hacmi 140 hp gücünde 4 silinidr dizel motor,

Greaves artık Suberbrands üyesi.

Dünyanın en büyük hafif motor üreticisi Greaves, Dünya çapında 50’yi aşkın ülkede faaliyet gösteren bağımsız marka denetleme komisyonundan “Superbrands” logosunu taşımaya hak kazandı.